Zadzwoń : +353 852748362 |

kontakt@polskaszkolacarlow.ie

Kiermasz Wielkanocny
14
Marzec
2013

 

Dnia 10 marca 2013 roku w Cathedral Parish Centre w Carlow odbył się Kiermasz Wielkanocny zorganizowany przez Radę Rodziców naszej Polskiej Społecznej Szkoły.  Podczas kiermaszu można było degustować i kupować świąteczne wypieki wykonane przez nasze kochane mamusie. Ręcznie robione kartki świąteczne, wszelkie ozdoby wielkanocne to dzieła uczniów i nauczycieli, którzy w piękny sposób zaprezentowali polskie tradycje lokalnej społeczności. Podczas kiermaszu odbyła się również loteria. Dochód ze sprzedaży wyrobów przeznaczony jest na działalność szkoły. Dziękujemy również naszym sponsorom Polish Aga Food i irlandzkiej cukierni Seerys.

 

 

 

 

 

 

 

Anna
 • 1248 Views
 • One Comment to "Kiermasz Wielkanocny"
  1. Alicja pisze:

   Fantastycznie…..jestem z was wszystkich DUMNA.
   Szkoła pełna ciepła i wspaniałej organizacji ……brak słów podziwu 🙂

  Leave a Comment