Język angielski dla dorosłych
2012

Od 17 listopada w Polskiej Społecznej Szkole w Carlow ruszyły lekcje języka angielskiego dla dorosłych. Rodzice naszych uczniów z zajęć korzystają nieodpłatnie.

Pan Łukasz specjalnie przygotowuje materiały dydaktyczne, tak więc rodzice nie ponoszą dodatkowych kosztów związanych z zakupem książek. Wystarczy zaopatrzyć się w zeszyt do notatek, a na lekcji każdy otrzyma testy, zadania, zasady gramatyki. Poziom nauki dostosowany jest indywidualnie do każdego uczącego się, także zarówno początkujący, jak i średnio-zaawansowani w języku angielskim będą mogli skorzystać z naszych lekcji.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy w soboty w godz. 12.30 – 14.00.

• 4 komentarze to "Język angielski dla dorosłych"
    1. Grzegorz pisze:

Czy nadal odbywaja sie zajecia nauki j.angielskiego bo bylbym zainteresowany dziekuje

2. Sylwia pisze:

Witam, czy ruszyli Państwo z nauką języka angielskiego?

3. Admin pisze:

W najbliższą sobotę podejmiemy decyzję, zależnie od ilości zainteresowanych.