Zadzwoń : +353 852748362 |

kontakt@polskaszkolacarlow.ie

Wakacyjne wspomnienia
21
Lipiec
2013

Bardzo serdecznie i gorąco pozdrawiamy. Wakacje trwają. Zapewne wypoczywacie dziś w różnych miejscach. Niektórzy z Was są w Polsce, inni w ciepłych krajach, a jeszcze inni zostali tu w Irlandii. W każdym z tych miejsc jest coś ciekawego, coś godnego uwagi, coś co chcielibyście pokazać innym.

Dlatego ogłaszamy WAKACYJNY KONKURS RODZINNY pt:   Wspomnienia z wakacji – album
Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest Polska Społeczna Szkoła w Carlow.
2. Uczestnikiem konkursu może być każdy uczeń Polskiej Społecznej Szkoły w Carlow. Pracę można wykonać z pomocą rodziców.
3. Przedmiotem konkursu jest wykonanie albumu ze wspomnieniami z wakacji. Cel konkursu to pokazanie ciekawych miejsc odwiedzonych podczas wakacji. mogą to być: * zdjęcia * rysunki * wyklejanki Wsparte ciekawymi opisami. Technika prac dowolna, album musi liczyć minimalnie 10 stron.
4. Albumy należy składać do 15 września 2013 roku do wychowawców klas.
5. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 30 września 2013.
6. Na uczestników czekają nagrody.
ZACHĘCAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE!!!!!
farby
Anna
  • 1417 Views
  • Leave a Comment