Zadzwoń : +353 852748362 |

kontakt@polskaszkolacarlow.ie

Rozpoczęcie roku szkolnego
08
Wrzesień
2013

Dnia 7 września 2013 roku odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Polskiej Społecznej Szkole w Carlow. Na początek wszyscy obecni odśpiewali Hymn Polski. Następnie pani dyrektor Katarzyna Gurzawska powitała ciepło uczniów naszej szkoły, przeczytała również życzenia od Ambasady RP w Dublinie. Przed nami nowy pracowity rok szkolny, który zaowocuje kolejnymi sukcesami w nauce i w rozwijaniu talentów. Rodzice mieli okazję poznać nowych pedagogów, którzy rozpoczynają pracę w naszej placówce. Dla nauczycieli nie jest to tylko praca, mają poczucie spełniania misji ucząc młodych Polaków języka ojczystego na emigracji.

 

DSCF4115_rs

 

DSCF4124_rs

 

DSCF4132_rs

 

Na koniec usłyszeliśmy piosenkę w wykonaniu dziewcząt z zespołu wokalno-muzycznego „Polskie Słowiki”. Po krótkim programie artystycznym uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas zabierając się do pracy 🙂

Anna
  • 1405 Views
  • One Comment to "Rozpoczęcie roku szkolnego"
    1. Alicja pisze:

      Wspaniałe wydarzenie .Życzę radości i sukcesów wszystkim uczniom i uczennicom.

    Leave a Comment